Części i serwis

Strona główna > Części i serwis > Odbudowa Certyfikowana
Maszyny Caterpillar® od lat słyną z niezwykłej trwałości. Projektowane z myślą o produktywności oraz wytrzymałości w każdych warunkach. Ponad stuletnie doświadczenie budowie maszyn pozwoliło nam na dopracowanie technologiczne naszych konstrukcji. Nasi klienci doceniają jakość naszych produktów. W dzisiejszych trudnych czasach wiemy, jak bardzo ważne jest polegać na sprawdzonych rozwiązaniach.

Twoja maszyna Caterpillar® może nadal przez wiele lat efektywnie pracować na Twoją korzyść dzięki ofercie przygotowanej specjalnie dla właścicieli maszyn starszych niż 5 lat.
Współczesne wymagania dotyczące wprowadzania technologii sprawiają, że produkowane obecnie maszyny zwiększają swoją wydajność poprzez zamontowanie na nich nowoczesnych, skomplikowanych i drogich urządzeń.


Jeśli stoisz przed wyborem zakupu nowej maszyny warto rozważyć możliwość skorzystania z usługi Odbudowy Certyfikowanej. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania.

Etapy Odbudowy Certyfikowanej:

  • Weryfikacja – zespół wykwalifikowanych techników przeanalizuje przedsięwzięcie i doradzi najlepszy sposób naprawy danej maszyny.
  • Wycena – do dokonania wyceny naprawy konieczne jest wykonanie procedury oceny stanu technicznego tzw. TA2 – procedura ta wykonywana jest przez technika diagnostę gratis, jeśli dojdzie po niej do podpisania umowy na Odbudowę Certyfikowaną.
  • Demontaż – w warsztacie specjalistycznym Bergerat Monnoyeur maszyna zostaje zdemontowana a jej podzespoły przygotowane do naprawy.
  • Naprawa – Odbudowa Certyfikowana oznacza wymianę od 4000 do 7000 części co oznacza, że wszystkie żywotne podzespoły podlegają wymianie.
  • Testy układu napędowego.
  • Kontrola parametrów roboczych – wydajność po Odbudowie Certyfikowanej musi wrócić do poziomu 100% wydajności nowej maszyny! Maszyna jeszcze raz wyjedzie z fabryki z zerowym przebiegiem!

Została poddana procedurze odbudowy Certyfikowanej w październiku 2011. Wstępna techniczna analiza maszyny wykazała m. in.: wysoki stopień zużycia podwodzia, nieszczelny układ hydrauliczny oraz bardzo zły stan kabiny. Po zakończeniu odbudowy CPT PLUS koparka wróciła bezpośrednio do pracy w kamieniołomie na południu Polski.

 

Zobacz jak przebiegała Odbudowa Certyfikowana koparki gąsienicowej 320L Na poniższymi filmie można zobaczyć jak koparka 320L po odbudowie rozpoczęła pracę w kamieniołomie

 

 Sprawdź jak przebiegały inne Odbudowy Certyfikowane!

 

Zapytaj nszych doradców o ofertę na Odbudowę Certyfikowaną Twojej maszyny Caterpillar:

2