Segmenty rynku

Strona główna > Segmenty > Budownictwo ogólne

Caterpillar oferuje pełną gamę maszyn budowlanych, do której należą ładowarki teleskopowe, koparko-ładowarki, koparki kołowe i gąsienicowe, spycharki i ładowarki gąsienicowe, ładowarki kołowe, ładowarki ze sterowaniem burtowym i zintegrowane nośniki narzędzi.

Maszyny CATERPILLAR zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach przedsiębiorców budowlanych. Celem firmy Caterpillar jest produkcja niezawodnych maszyn o wysokich osiągach i doskonałej jakości, które zapewnią Państwu jak największe korzyści. Bergerat Monnoyeur sprawuje opiekę nad maszynami budowlanymi. Szybki, dokładny i niezawodny serwis oferowany przez Bergerat Monnoyeur daje Państwu pewność, że maszyna będzie zawsze gotowa do pracy. Niezależnie od tego, czy korzystają Państwo z leasingu, czy też preferują Państwo zakup bezpośredni, Bergerat Monnoyeur dostarczy Państwu najlepszy sprzęt i najbardziej oszczędne rozwiązania. Bergerat Monnoyeur dysponuje szczegółowymi specyfikacjami maszyn, które są dostępne na rynku polskim. Pracownicy firmy pomogą Państwu skonfigurować maszynę, która najlepiej spełni Państwa wymagania.

Niezależnie od tego, czy są Państwo małym przedsiębiorcą budowlanym, czy prowadzą Państwo wielką firmę, potrzebujecie uniwersalnych maszyn, które wykażą swoją skuteczność na każdym placu budowy. Caterpillar oferuje dokładnie takie maszyny budowlane, jakich Państwo potrzebujecie do wydajnej pracy przez cały dzień - bez względu na rodzaj wykonywanych robót. Ponieważ trwałość i niezawodność są kluczowymi czynnikami sukcesu w rozwoju działalności, na maszynach Caterpillar mogą Państwo polegać w każdej sytuacji.

Państwa działalność jest dla Państwa najważniejsza. Jest ona najważniejsza także dla nas, personelu firmy Bergerat Monnoyeur. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące zastosowań maszyn, osiągów, finansowania i serwisu. Zawsze jesteśmy gotowi do udzielenia Państwu pomocy, jakiej potrzebujecie.

2