Wynajem

Bergerat Monnoyeur Wynajem jest częścią firmy Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.

Nasza oferta skierowana jest do osób i firm prowadzących działalność gospodarczą w szeroko rozumianym sektorze budowlanym. Oferowany przez nas wysokiej klasy sprzęt budowlany marki Caterpillar pozwala na wygodną, bezpieczną i terminową realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów z zakresu budownictwa. Szeroka gama oferowanych do wynajmu maszyn zapewnia efektywną i wydajną pracę przy realizacji projektów budowlanych. Zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta.

Prowadzimy działalność wynajmu na terenie całego kraju oferując naszym klientom maszyny marki CAT różnego typu, wielkości i specyfikacji technicznej. Dostarczamy najnowocześniejszy sprzęt budowlany marki Caterpillar, który poradzi sobie na każdej budowie nawet w trudnych i wymagających produktach. Oferowana usługa wynajmu to nie tylko maszyna marki Caterpillar, ale też opieka serwisowa, ubezpieczenie, doradztwo techniczne, a także pomoc w zorgazinowaniu transportu maszyny.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas maszyny były nie tylko niezawodne, wydajne i nowoczesne, ale też bezpieczne w użytkowaniu.

W tym celu sprzęt budowlany z naszego bogatego parku maszynowego jest poddawany regorystycznym i regularnym kontrolom, których celem jest zminimalizowanie prawdopodobieństwa wystąpienia jakichkolwiek awarii. Szeroka gama oferowanych przez nas maszyn jest nieustannie powiększana i dostosowywana do potrzeb naszych klientów.

2